Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Калиграфија и Hand Lettering » Маркер Pen-touch Calligrapher M 5.0 mm - различни бои


        

Маркер Pen-touch Calligrapher M 5.0 mm - различни бои

Sakura Pentouch Calligrapher M 5.0 mm

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRXPFKC
Производител: SAKURA
EAN code: SKRXPFKC
Изберете боја на маркер Pen-touch Calligrapher
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Mjk2MDFi