Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Scrapbooking » Магнетна фолија A4 - 1 парче


        

Магнетна фолија A4 - 1 парче

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPMG-004
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589977165
Цена without Tax : 177 мкд
Цена including Tax (18 %):
209 мкд

into the basket:
  парче  
N2Q1YzFkN