Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » LUKAS медиум во гел за побавно сушење на акрилни бои 125 ml


        

LUKAS медиум во гел за побавно сушење на акрилни бои 125 ml

подготовка за сликање LUKAS

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LKS22360012
Производител: LUKAS
EAN code: 4001128181240
Цена without Tax : 262 мкд
Цена including Tax (18 %):
309 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MjIxM