Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Округли четки » LUKAS четка Kolinsky 5451 - изберете големина


        

LUKAS четка Kolinsky 5451 - изберете големина

округли четки Lukas

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LKS5451
Производител: LUKAS
Изберете големина на четка Lukas
Вообичаена цена 1,045 мкд
Цена without Tax : 680 мкд
Цена including Tax (18 %):
802 мкд
OWQzZWRiN