Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Лепак пенкало со 3D ефект Pentart - 30 ml


        

Лепак пенкало со 3D ефект Pentart - 30 ml

лепак pentart

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT20734
Производител: PENTART
EAN code: 5997412751536
Вообичаена цена 169 мкд
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

into the basket:
  парче  
ZjhjNDh