Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Leather боја за кожа 30 ml - изберете боја


        

Leather боја за кожа 30 ml - изберете боја

бои за кожа

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DRW420030
Производител: Darwi
Изберете нијанса на боја за кожа Leather 30 ml
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  
MWMwMDA