Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Лампа од картон DIY 17 x 12 cm


        

Лампа од картон DIY 17 x 12 cm

картонски светла

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPZK-006A
Производител: DP Craft
EAN code: 5907590002030
Цена without Tax : 592 мкд
Цена including Tax (18 %):
699 мкд

into the basket:
  парче  
MzllYmQwM