Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Подготовка за сликање » Лак за дрво - 80 мл


        

Лак за дрво - 80 мл

лак за дрво PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT175
Производител: PENTART
Изберете боја на глазура за дрво Pentart
Цена without Tax : 92 мкд
Цена including Tax (18 %):
109 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZDgzZj