Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Лак за crackle ефект Decola 50 ml


        

Лак за crackle ефект Decola 50 ml

лак за crackle ефект

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP8628933
Производител: Nevskaya Palitra
EAN code: 4640000670801
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  
N2M1NTAw