Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Лак со кадифен ефект и ефект на пукнатина Super Soft - 50 ml + 50 ml


        

Лак со кадифен ефект и ефект на пукнатина Super Soft - 50 ml + 50 ml

лак за изработка на пукнатина pentart

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT24518
Производител: PENTART
EAN code: 5997412751574
Вообичаена цена 339 мкд
Цена without Tax : 270 мкд
Цена including Tax (18 %):
319 мкд

into the basket:
  парче  
NjZiYTUwN