Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Лакови, лепаци и структура » Лак и лепак за декупаж мат- изберете количина


        

Лак и лепак за декупаж мат- изберете количина

лак и лепак за декупаж

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT2816
Производител: PENTART
EAN code: 5997412750065
Изберете количина на мат лак и лепило за декупаж
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZGYwN