Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Акрилни бои » Кремаста полу-сјајна акрилна боја Pentart 60 ml - изберете нијанса


        

Кремаста полу-сјајна акрилна боја Pentart 60 ml - изберете нијанса

акрилна боја

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTCASM
Производител: PENTART
Изберете нијанса крем полусјајни акрилни бои Pentart 60 ml
Цена without Tax : 106 мкд
Цена including Tax (18 %):
125 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NjZkZT