Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Креативен фломастер SAKURA Pigma Brush - изберете нијанса


        

Креативен фломастер SAKURA Pigma Brush - изберете нијанса

креативен фломастер SAKURA

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRXSDK-BR
Производител: SAKURA
Изберете боја на туш во спреј Pigma Brush
Цена without Tax : 160 мкд
Цена including Tax (18 %):
189 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZTQ2NjA4ZT