Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Креативен фломастер SAKURA Pigma Brush - изберете нијанса


        

Креативен фломастер SAKURA Pigma Brush - изберете нијанса

креативен фломастер SAKURA

ново Black FRIDAY %

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRXSDK-BR
Производител: SAKURA
Изберете боја на туш во спреј Pigma Brush
Вообичаена цена 199 мкд
Цена without Tax : 109 мкд
Цена including Tax (18 %):
129 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MzkzYWVjZj