Introduction » Хоби прибор » Дрво » Картонска книга со кругови 15.2 x 15.2 cm


        

Картонска книга со кругови 15.2 x 15.2 cm

полупроизвод од картон

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCRY-58167000
Производител: DP Craft
EAN code: 4006166233470
Цена without Tax : 338 мкд
Цена including Tax (18 %):
399 мкд

into the basket:
  парче  
M2JhYzQ5Y