Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Хартиени бели цветови - пакување од 12 бр


        

Хартиени бели цветови - пакување од 12 бр

декорации од хартија

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCCEKP-046
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589985016
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

YWIxYTM