Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » GRADUATE четка за детали - синтетички влакна - големина 10/0


        

GRADUATE четка за детали - синтетички влакна - големина 10/0

четки и шпатули

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR212181090
Производител: Daler - Rowney
EAN code: 5011386081403
Вообичаена цена 389 мкд
Цена without Tax : 262 мкд
Цена including Tax (18 %):
309 мкд

into the basket:
  парче  
N2JmNzc3Nj