Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Филцување » Филц A4 - 5 делен сет


        

Филц A4 - 5 делен сет

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCKSFI-003
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589912555
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  
OTNiZWE3OD