Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Технички молив Grip Matic 0.5 mm


        

Технички молив Grip Matic 0.5 mm

Faber Castel - Техничко моливо

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1375
Производител: Faber Castell
Изберете хемиско пенкало Grip Matic 0,5 mm
Цена without Tax : 92 мкд
Цена including Tax (18 %):
109 мкд
OTg4ZTI