Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Суви пастели Gofa - сет 36 бои


        

Суви пастели Gofa - сет 36 бои

Faber Castel - Суви пастели

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC128336
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401283362
Вообичаена цена 1,690 мкд
Цена without Tax : 1,263 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,490 мкд

into the basket:
  парче  
MzdmZDc4N