Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Полнење за молив со топче M


        

Полнење за молив со топче M

Faber Castel - Полнење за хемиско пенкало со топче

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1487
Производител: Faber Castell
Изберете полнење за хемиско пенкало со топче / полнење design Ceramic
Вообичаена цена 184 мкд
Цена without Tax : 100 мкд
Цена including Tax (18 %):
118 мкд
NjY2YjJ