Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Молив Faber-Castell 1112 HB со гумичка


        

Молив Faber-Castell 1112 HB со гумичка

Faber Castel - Графитен молив со гумичка

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC111220
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401014058
Вообичаена цена 25 мкд
Цена without Tax : 16 мкд
Цена including Tax (18 %):
19 мкд

into the basket:
  парче  
YzRhN