Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Мини графитни polimer 0.5 mm


        

Мини графитни polimer 0.5 mm

Faber Castel - Мини за технички моливи

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC5215
Производител: Faber Castell
Изберете цврстина на моливот
Вообичаена цена 30 мкд
Цена without Tax : 19 мкд
Цена including Tax (18 %):
23 мкд
MWM0Mjk1Zj