Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Гума плаво/бела


        

Гума плаво/бела

Faber Castel - Гума

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1882
Производител: Faber Castell
Изберете Гума сино/бела
Вообичаена цена 29 мкд
Цена without Tax : 14 мкд
Цена including Tax (18 %):
17 мкд
YTE3OTRlY