Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Гума плаво/бела


        

Гума плаво/бела

Faber Castel - Гума

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1882
Производител: Faber Castell
Изберете Гума сино/бела
Вообичаена цена 29 мкд
Цена without Tax : 14 мкд
Цена including Tax (18 %):
17 мкд
ZjJkN