Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Фломастер Art Pen PITT дебели - 101 бела


        

Фломастер Art Pen PITT дебели - 101 бела

Faber Castel - Фломастери Art Pen

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC167601
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401676010
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

MzVhN