Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Ecco pigment 0.1 mm

Faber Castel - Ecco pigment

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC166
Производител: Faber Castell
Изберете хемиско пенкало Ecco pigment
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Клиентите ги купуваат и овие производи

NjE3OWIwNm