Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Дрвена боја Polychromos 1102


        

Дрвена боја Polychromos 1102

Faber Castel - Дрвени бои Polychromos

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1102
Производител: Faber Castell
Изберете пастел Polychromos FC1102
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

MzExZjFk