Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Чаша за вода Klik - црвена


        

Чаша за вода Klik - црвена

Faber Castel - Чаша за вода

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC181517
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401815174
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZjdkO