Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Разни помагала » Дрвена палета - изберете димензија


        

Дрвена палета - изберете димензија

Сликарски палети

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HBBVAS
Производител: Hobby & Blu
Изберете големина на дрвена палета
Цена without Tax : 169 мкд
Цена including Tax (18 %):
199 мкд
NWVmMDkwY