Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија за две вина 35x20x9.8 cm


        

Дрвена кутија за две вина 35x20x9.8 cm

кутија за вино со затварач

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH7237
EAN code: MXH7237
Цена without Tax : 474 мкд
Цена including Tax (18 %):
559 мкд
YzE3ZGQ4M2