Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија во облик на срце со изрезбан капак - 12.5 cm


        

Дрвена кутија во облик на срце со изрезбан капак - 12.5 cm

дрвени полупроизводи

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH5076
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714296
Цена without Tax : 338 мкд
Цена including Tax (18 %):
399 мкд

into the basket:
  парче  
Nzc0N