Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија резбана 232x172x82 mm


        

Дрвена кутија резбана 232x172x82 mm

дрвени полупроизводи за декорирање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH3089
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714210
Цена without Tax : 592 мкд
Цена including Tax (18 %):
699 мкд

into the basket:
  парче  
ZWU3OWNlMG