Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија резбана 232x172x82 mm


        

Дрвена кутија резбана 232x172x82 mm

дрвени полупроизводи за декорирање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH3089
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714210
Цена without Tax : 584 мкд
Цена including Tax (18 %):
689 мкд
YTQxMjA0Nj