Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвен послужавник со ногарици 50x30x7 cm


        

Дрвен послужавник со ногарици 50x30x7 cm

дрвени полупроизводи за креативни изработки

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH177
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714333
Цена without Tax : 592 мкд
Цена including Tax (18 %):
699 мкд

into the basket:
  парче  
ZGYwNTl