Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвен послужавник 29x20x4.5 cm


        

Дрвен послужавник 29x20x4.5 cm

дрвени полупроизводи за креативни изработки

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH354
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714357
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд
N2E0MGE