Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Декоративни бисери 5 mm 100 бр. - изберете боја


        

Декоративни бисери 5 mm 100 бр. - изберете боја

додатоци за изработка накит

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCGRPE
Производител: DP Craft
Изберете боја на декоративни перли
Цена without Tax : 84 мкд
Цена including Tax (18 %):
99 мкд

Одберете ја саканата нијанса

OWNmZD