Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Акрилни бои » Хоби акрилни бои » Декоративен емајл Pentart 100 ml


        

Декоративен емајл Pentart 100 ml

Dekor enamel

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTDEKEN
Производител: PENTART
EAN code: PNTDEKEN
Изберете боја за декоративен емајл Pentart 100 ml
Цена without Tax : 177 мкд
Цена including Tax (18 %):
209 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NjdlNTcx