Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Разно » Декоративен бетон 250 ml - изберете варијанта


        

Декоративен бетон 250 ml - изберете варијанта

декоративен бетон Pentart

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT2666
Производител: PENTART
Изберете декоративен бетон Pentart
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NWFmMGE