Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби бои » Бои за керамика » DARWI ARMERINA фломастер за порцелан без печење 2 mm / 6 ml - изберете боја


        

DARWI ARMERINA фломастер за порцелан без печење 2 mm / 6 ml - изберете боја

аrmerina фломастри за порцелан

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DRW340013
Производител: Darwi
Изберете боја DARWI Armerina фломастер за порцелан без печење
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OGRjMW