Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Четки за сликање GRADUATE синтетички влакна - рамна - големина 3/4


        

Четки за сликање GRADUATE синтетички влакна - рамна - големина 3/4

четки и шпатули

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR212121075
Производител: Daler - Rowney
EAN code: 5011386081298
Вообичаена цена 419 мкд
Цена without Tax : 296 мкд
Цена including Tax (18 %):
349 мкд

into the basket:
  парче  
YTJkNDFlYT