Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Четки » Рамни четки » Четка за сликање Roubloff 1722 рамна природна - различни големини


        

Четка за сликање Roubloff 1722 рамна природна - различни големини

четка за сликање Roubloff за акрил, гваш, мастило и темпера

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HMD1722
Производител: Roubloff
EAN code: HMD1722
Изберете големина на четка Roubloff 1722
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  
ZmQ3MGU2M