Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Четки » Рамни четки » Четка da Vinci NOVA 122 универзална - изберете големина


        

Четка da Vinci NOVA 122 универзална - изберете големина

рамна четка da Vinci

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DVC122
Производител: da Vinci
EAN code: 4017505012601
Изберете големина на четката da Vinci NOVA 122 универзална
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  
M2Q4ZGI3M