Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за текстил и кожа Pentart 50 ml


        

Боја за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боја за кожа и текстил

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTFLP
Производител: PENTART
EAN code: PNTFLP
Изберете боја за текстил и кожа Pentart 50 ml
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

YjNiM