Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби бои » Бои за свила » Боја за свила Pebeo Setasilk 45 ml


        

Боја за свила Pebeo Setasilk 45 ml

боја за свила

акција

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PBO181
EAN code: PBO181
Изберете нијанса на боја за свила Pebeo Setasilk 45 ml
Цена without Tax : 169 мкд
Цена including Tax (18 %):
199 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

NGVkYjUw