Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за светол текстил 59 ml - изберете нијанса


        

Боја за светол текстил 59 ml - изберете нијанса

фломастер за текстил Nerchau

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NHR142
Производител: NERCHAU
Изберете боја за светол текстил 59 ml
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

MDEwN