Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Позлата и патина » Бисерен пигмент прашок Chameleón 5 g -изберете боја


        

Бисерен пигмент прашок Chameleón 5 g -изберете боја

пигмент прашок со ефект Pentart

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT336chp
Производител: PENTART
Цена without Tax : 106 мкд
Цена including Tax (18 %):
125 мкд
YTg1M