Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Алуминиумски линијар со држач LENIAR 30 cm


        

Алуминиумски линијар со држач LENIAR 30 cm

технички прибор

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN30086
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057300862
Вообичаена цена 469 мкд
Цена without Tax : 262 мкд
Цена including Tax (18 %):
309 мкд

into the basket:
  парче  
NWM3YzM