Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Алуминиумска жица Folia 2 mm x 5 m


        

Алуминиумска жица Folia 2 mm x 5 m

Алуминиумска жица за аранжирање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBCF796
Производител: Faber Castell
EAN code: FBCF796
Изберете боја на алуминиумската жица Folia
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

NDZkYT