Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » 400 совети за подароци » Акварел маркери Ecoline Brush Pen - 10 делен сет


        

Акварел маркери Ecoline Brush Pen - 10 делен сет

акварел маркери Royal Talens Ecoline

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL11509002
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079389277
Вообичаена цена 1,579 мкд
Цена without Tax : 1,178 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,390 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NWQxZDAwOW