Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за свила » Акрилни бои за свила Decola Batik 50 ml - изберете нијанса


        

Акрилни бои за свила Decola Batik 50 ml - изберете нијанса

акрилни бои за свила Decola

Black FRIDAY %

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP4428
Производител: Nevskaya Palitra
Изберете акрилна боја за свила Decola Batik 50 ml
Вообичаена цена 99 мкд
Цена without Tax : 50 мкд
Цена including Tax (18 %):
59 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

NTI5OTQz