Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Креативен прибор » Акрилна боја флуоресцентна 30 мл


        

Акрилна боја флуоресцентна 30 мл

акрилна боја PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT1648
Производител: PENTART
Изберете нијанса на фосфорна акрилна боја Penta
Цена without Tax : 160 мкд
Цена including Tax (18 %):
189 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

NjNjZDZlNm