Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Акрилни бои » Акрилна боја сјајна 20ml - изберете нијанса


        

Акрилна боја сјајна 20ml - изберете нијанса

акрилна боја PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTAKR-GL20
Производител: PENTART
Изберете нијанса на сјајна акрилна боја
Цена without Tax : 58 мкд
Цена including Tax (18 %):
69 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

N2MxM